Hilink GLC-BX-D-20 & GLC-BX-D-20 , 1000BASE-BX 10 BIDI SFP 1550/1310 20KM DDM Conector SC

Hilink GLC-BX-D-20 & GLC-BX-D-20 , 1000BASE-BX 10 BIDI SFP 1550/1310 20KM DDM Conector SC

Hilink GLC-BX-D-20 & GLC-BX-D-20 , 1000BASE-BX 10 BIDI SFP 1550/1310 20KM DDM Conector SC

  • Categorie: misc
  • Cod Produs : m12534
  • Disponibilitate : In stoc
  • 265.51lei


Hilink GLC-BX-D-20 & GLC-BX-D-20 , 1000BASE-BX 10 BIDI SFP 1550/1310 20KM DDM Conector SC

Caracteristicile Produsului

Singur SC recipient interfață optică conforme

Hot-pluggable SFP amprenta

1550nm/1310nm FP transmițător laser

RoHS și Plumb

Până la 20 km, la 9/125um SMF

Carcasa de Metal pentru a reduce EMI

Singură alimentare de 3.3 V

Redus de energie de disipare

Comerciale interval de temperatură de funcționare: 0°C la 70°C

Aplicații

Gigabit Ethernet

1.06 Gb/s Fibre Channel

Imagine reală:

Produse conexe

Informații Despre Companie:

Shenzhen Haili Link-Ul De Tehnologie De Co., Ltd.care este specializată în fabricarea și comercializarea de produse de fibra optica, a fost infiintata in anul 2007.

RoHS, ISO&CE cerificated, suntem aur furnizor care este specializată în acest domeniu de 10 ani, cu o calitate superioară, preț competitiv și de bună soluție.

Competențele noastre de bază sunt fibra optica de PCP, QSFP28, QSFP SR4&LR4, CWDM SFP/XFP/X2, DWDM SFP/XFP/X2, soluții de DWDM, CWDM, WDM, MPO, AAWG, etc.

Avem un independent Departament de Cercetare-Dezvoltare cu 8 iscusit ingineri, cu unele avansate de echipamente și dispozitive, cum ar fi switch cisco și routere, pentru mai detaliată testare și de procedură.

Avem, de asemenea, legate de produse optice și soluții bune pentru a satisface cerințele clienților.Clienții noi și vechi sunt salutat călduros pentru a vizita fabrica noastră și biroul de cooperare în continuare.Sper să construiască o relație de afaceri cu tine.

Etichete: 12v la 220v-și intensifice, 220v la 5v mini, dc-dc step-up converter booster, 5v regulator de dolar, 5v mini-transformator, carfi, 5v putere booster, huawei hilink, 12v alimentare de 5v, 5v step up regulator de tensiune.


  • Conector: SC
  • Lungime de undă: 1550/1310nm
  • Nume De Brand: hilinksys
  • Distanța: 20 KM
  • Garanție: 3 Ani
  • Origine: NC(de Origine)
  • Numărul De Model: GLC-BX-D/U-20
  • DDM: da
  • Data de viteză: 1000Mbs

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good